REKRUTACJA 2023/2024

Uwaga! Zapraszamy chętnych na egzamin wstępny do naszego Liceum. Chętni wybierają jeden termin w którym przystępują do egzaminu. W związku z dużym zainteresowaniem egzaminami w ubiegłym roku, w tym roku będą do wyboru trzy terminy. Prosimy składać dokumenty z zakładki REKRUTACJA najpóźniej na dzień przed pierwszym terminem egzaminu wstępnego, tj. do 6 czerwca.

-7 czerwca
-14 czerwca
-21 czerwca

Egzamin podzielony jest na trzy części trwające po 1,5 godziny, a pomiędzy etapami kandydaci mają przerwy. Pierwszy etap to rysunek martwej natury na formacie a3, kolejny to malarstwo z tym samym motywem także na kartce a3. Trzeci etap to praca w glinie – zadanie to przedstawienie zanimizowanej litery, czyli litery przypominającej zwierzę. Po egzaminie rozmawiamy z kandydatami o ulubionych dziełach czy też artystach. Wyniki egzaminu będą podane w dniu egzaminu.

Uwaga! Kandydaci proszeni są zabranie ze sobą niezbędnych rzeczy takich jak: słoik do wody czy też ulubione przybory rysunkowe. Szkoła zapewnia kartki a3 do rysunku i malarstwa oraz glinę i narzędzia rzeźbiarskie.